Property Forum Katowice

16 stycznia uczestniczyliśmy w Property Forum Katowice nt.: Co zdecyduje o dalszym rozwoju regionu? organizowane przez PROPERTYNEWS.PL i PROPERTY DESIGN.
SAM_3382
Forum dotyczyło Katowic i Śląska, a dokładnie specyfiki Górnośląskiej Aglomeracji, jej obecnego szybkiego rozwoju, wielkiej metamorfozy miasta Katowice i największych śląskich inwestycji komercyjnych. Następne bloki tematyczne dotyczyły poszczególnych rodzajów nieruchomości komercyjnych na Śląsku. W temacie centrów handlowych przedstawiono analizę nasycenia nowoczesną powierzchnią handlową w województwie i plany inwestycyjne deweloperów. Górny Śląsk ma silną pozycję w skali kraju dzięki m.in. specjalnej strefie ekonomicznej i rozwiniętej infrastrukturze transportowej, dzięki czemu rozwija się rynek nieruchomości magazynowych. Rynek nieruchomości biurowych w Katowicach ma obecnie swoje pięć minut, a rozwój rynku nieruchomości hotelowych jest możliwy dzięki perspektywom rozwoju turystyki biznesowej.
Relacje z wydarzenia możecie Państwo przeczytać na stronie organizatora http://www.propertynews.pl/konferencje/co-zdecyduje-o-dalszym-rozwoju-regionu,30705.html

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s